O nas

Blog Książki mojej siostry powstał z miłości do opowieści – zarówno tych zapisanych słowami na kartach książek, jak również malowanych obrazem na dużym i małym ekranie. Powstał też dlatego, że po prostu lubimy o nich rozmawiać i opowiadać, a z czasem okazało się, że rozmawiamy nie tylko ze sobą lecz również z Wami, naszymi czytelnikami. I wiecie co? Bez Was ten blog już dawno poszedłby w zapomnienie.

grendella_i_milvanna1

Wyróżnienia

W 2015 roku KSIĄŻKI MOJEJ SIOSTRY zostały nominowane  przez Tomasza Raczka do finałowej trójki w kategorii Literackie i Kulturalne w konkursie Blog Roku 2014..

 W 2013 roku, dzięki naszym czytelnikom, otrzymałyśmy Nagrodę Czytelników w konkursie na bloga eBuka:

Nasz blog znalazł się również w finałowej 10-ce w kategorii Kultura i Popkultura w konkursie Blog Roku 2013

Napisano o nas w wyborcza.pl

Współpraca

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, instytucjami, czy organizacjami promującymi nie tylko czytelnictwo, lecz również szeroko pojmowaną kulturę i popkulturę. Nie samymi książkami człowiek przecież żyje – dotyczy to zarówno nas, jak i naszych czytelników.  Wychodzimy z założenia, że zawsze warto rozmawiać i może z tego wyniknąć mnóstwo dobrych i pasjonujących rzeczy.Nie wykluczamy  współpracy z innymi reklamodawcami: chętnie zorganizujemy dla naszych czytelników konkurs, pojedziemy poczytać na Malediwy, albo sprawdzimy czy nasze ulubione seriale da się oglądać w nawiedzonym dworku. Możliwości są nieograniczone, wszak czytanie pobudza wyobraźnię, prawda?

Po prostu do nas napisz: ksiazki.mojej.siostry@gazeta.pl

P.S. Ten wpis ewoluował z naszej pierwszej historycznej notki, stąd rozbieżność w datach.Jak wiadomo wpisy czasami żyją swoim życiem. Jak blogi. Jak my.