Blog Roku 2014 – głosowanie czas zacząć

Godzina zero nadeszła. Machina głosująca w konkursie Blog Roku 2014 ruszyła. Tak jak w ubiegłym roku prosimy Was o głosy. Najładniej jak umiemy, bo tak samo jak w ubiegłym roku marzymy o tym by znaleźć się w finałowej 10-ce w kategorii Literackie i Kulturalne i mieć szansę wskoczyć w szpilki i wybrać się na galę (w tamtym roku to marzenie się nie spełniło, niestety), gdzie będziemy wszystkim opowiadać, dlaczego blogi książkowe są godne uwagi i wychwalać pod niebiosa nasz zakątek blogosfery.

Tak więc, prosimy, pomóżcie!

Jak to się robi?

Jeśli chcecie na naszego bloga zagłosować, wyślijcie sms o treści J11152 na numer 7122. Nie wstawiajcie żadnych innych znaków, ani spacji – to bardzo istotne, bo głos może okazać się nieważny. Koszt sms’a to 1,23 zł, a dochód z nich zostanie przeznaczony na Fundację Dzieci Niczyje, pomagającą dzieciom doświadczającym przemocy. Z jednego telefonu, możecie zagłosować na 1 blog tylko raz.

blog_roku_650x650_1Taka ładna grafika od Gosi Matras – bujamy w obłokach i liczymy na wasze głosy 🙂

Czy można głosować na kilka blogów?

Ależ oczywiście 🙂 Polecamy waszej uwadze na przykład Tramwaj nr 4, Wiedźmę na orbicie, czy Wielki Buk, ale ciekawych blogów jest dużo, dużo więcej. Tylko w naszej kategorii zgłoszono ich 276. Drżymy…

WmDev_635585797870863640