Zerkając wstecz, czekamy na 2016

Podsumowania nie leżą w naszej naturze, nie będziemy więc sprawdzać ilości przeczytanych w tym roku książek, liczyć stron, czy wpisów na blogu. Pewnie wszystkiego mogło być więcej ;). Ale jednak działo się dużo, choć w głowie zostają tylko migawki.

Najpierw oszołomiła nas wiadomość o tym, że Książki mojej siostry zostały nominowane do finału Konkursu na Blog Roku 2014. Dziękujemy Wam za te wszystkie emocje, bo bez Waszych głosów by się nie udało.

LITERACKIE_I_KULTURALNE__Ksiazki_mojej_siostry1

W międzyczasie Milvanna ścięła włosy, a Grendella nie. Obie zmieniłyśmy pracę. Skakałyśmy do wody z pomostu nad jeziorem. Poznałyśmy mnóstwo wspaniałych ludzi. Jadłyśmy pyszną belgijską czekoladę. I pyszne podlaskie kartacze. Przeczytałyśmy sporo dobrych i trochę słabszych książek (nie wszystkie doczekały się wzmianki na blogu). Obejrzałyśmy  sporo filmów i seriali (Milavanna więcej niż Grendella). Zapomniałyśmy zarejestrować się na kilka ważnych wydarzeń blogowych. Nie zapomniałyśmy pojechać na Blogowigilię. Wiecie co? To był naprawdę fajny rok!

12360309_921697237913782_5070963471969385133_n1

Postanowienia noworoczne również nie leżą w naszej naturze, ale zmiany nadejdą. Poczekacie, zobaczycie :). Na pewno nie zamierzamy znikać, kto wie, może uda się wprowadzić trochę więcej regularności?

A z okazji nadchodzącego roku, życzymy Wam, żeby nigdy nie zabrakło Wam marzeń do spełniania i planów do realizowania. I żebyście zawsze mieli odwagę być dokładnie tym, kim chcecie być!

be_who_you_want_to_be